Module analyzer (7.x-1.0-alpha1) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Development
os: Райрæзт

en: Type
os: Тип

en: Description
os: Афыст

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Summary
os: Иумиагæй

en: Modules
os: Модултæ
