Module analyzer (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: Type
pl: Typ

en: Description
pl: Opis

en: Enable
pl: Włącz

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: Icon
pl: Ikona

en: Modules
pl: Moduły

en: n/a
pl: n.d.

en: Error
pl: Błąd

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: Info
pl: Informacja

en: Package
pl: Paczka

en: Module name
pl: Nazwa modułu

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: No content available.
pl: Brak zawartości.

en: Legend
pl: Legenda
