Module analyzer (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (18 entries)

en: Development
ru: Разработка

en: Type
ru: Тип

en: Description
ru: Описание

en: Enable
ru: Включить

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: Summary
ru: Сводка

en: Icon
ru: Иконка

en: Modules
ru: Модули

en: n/a
ru: н/д

en: Error
ru: Ошибка

en: Warning
ru: Предупреждение

en: Info
ru: Инфо

en: Package
ru: Пакет

en: Module name
ru: Название модуля

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: No content available.
ru: Нет доступных материалов.

en: Legend
ru: Легенда
