Module analyzer (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Development
sk: Vývoj

en: Type
sk: Typ

en: Description
sk: Popis

en: Enable
sk: Povoliť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: Icon
sk: Ikona

en: Modules
sk: Moduly

en: n/a
sk: nie je

en: Error
sk: Chyba

en: Warning
sk: Varovanie

en: Package
sk: Balík

en: Module name
sk: Názov modulu

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: No content available.
sk: Žiaden obsah nie je dostupný.
