Module analyzer (7.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Type
sq: Lloji

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Modules
sq: Modulët

en: Error
sq: Gabim

en: No content available.
sq: Asnjë përmbajtje në dispozicion.
