Module analyzer (7.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Type
sr: Tип

en: Description
sr: Опис

en: Enable
sr: Укључи

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Icon
sr: Икона

en: n/a
sr: нема

en: Error
sr: Грешка
