Module analyzer (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: Development
sv: Utveckling

en: Type
sv: Typ

en: Description
sv: Beskrivning

en: Enable
sv: Aktivera

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Summary
sv: Sammanfattning

en: Icon
sv: Ikon

en: Modules
sv: Moduler

en: n/a
sv: inte tillgänglig

en: Error
sv: Fel

en: Warning
sv: Varning

en: Info
sv: Information

en: Package
sv: Paket

en: Module name
sv: Modulnamn

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: No content available.
sv: Inget innehåll tillgängligt.

en: Legend
sv: Teckenförklaring
