Module analyzer (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: Development
tr: Geliştirme

en: Type
tr: Tip

en: Description
tr: Açıklama

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Summary
tr: Özet

en: Icon
tr: Simge

en: Modules
tr: Modüller

en: Error
tr: Hata

en: Warning
tr: Uyarı

en: OK
tr: Tamam

en: Info
tr: Bilgi

en: Package
tr: Paket

en: Module name
tr: Eklenti adı

en: Machine name
tr: Makine adı

en: No content available.
tr: Hiçbir içerik mevcut değil.

en: Legend
tr: Gösterge (lejand)
