Module analyzer (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Development
uk: Розробка

en: Type
uk: Тип

en: Description
uk: Опис

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Summary
uk: Резюме

en: Icon
uk: Іконка

en: Modules
uk: Модулі

en: n/a
uk: н/д

en: Error
uk: Помилка

en: Warning
uk: Попередження

en: OK
uk: Гаразд

en: Info
uk: Інформація

en: Package
uk: Пакунок

en: Module name
uk: Назва модуля

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: No content available.
uk: Матеріали відсутні.

en: Legend
uk: Легенда
