Module analyzer (7.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Development
ur: ڈویلپمنٹ

en: Type
ur: قِسم

en: Description
ur: وضاحت

en: Enable
ur: فعال

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: Summary
ur: خلاصہ

en: Icon
ur: آئیکن

en: Modules
ur: موڈیولز

en: n/a
ur: کوئی نہیں

en: Error
ur: خرابی

en: Warning
ur: انتباہ
