Module analyzer (7.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (18 entries)

en: Development
vi: Phát triển

en: Type
vi: Kiểu

en: Description
vi: Mô tả

en: Enable
vi: Bật

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Name
vi: Tên

en: Summary
vi: Tóm tắt

en: Icon
vi: Biểu tượng

en: Modules
vi: Mô-đun

en: n/a
vi: không có

en: Error
vi: Lỗi

en: Warning
vi: Cảnh báo

en: Info
vi: Thông tin

en: Package
vi: Kiện hàng

en: Module name
vi: Tên module

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: No content available.
vi: Không có nội dung nào.

en: Legend
vi: Chú giải
