Module Builder (7.x-2.0) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Development
af: Ontwikkeling

en: Description
af: Beskrywing

en: Help text
af: Hulpteks

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam
