Module Builder (7.x-2.0) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Development
am: ልማት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Help text
am: የእርዳታ ጽሑፍ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Dependencies
am: ጥገኛዎች
