Module Builder (7.x-2.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Development
ar: التطوير

en: Description
ar: الوصف

en: Help text
ar: نص المساعدة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Machine-readable name
ar: الاسم المقروء آليا

en: Dependencies
ar: المتطلبات
