Module Builder (7.x-2.0) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Development
ast: Desendolcu

en: Description
ast: Descripción

en: Help text
ast: Testu d'aida

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome
