Module Builder (7.x-2.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Development
be: Распрацоўка

en: Description
be: Апісанне

en: Help text
be: Даведкавы тэкст

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Machine-readable name
be: Машыначытаемае імя

en: Dependencies
be: Залежнасці
