Module Builder (7.x-2.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Development
bg: Разработка

en: Description
bg: Описание

en: Help text
bg: Помощен текст

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Package
bg: Пакет
