Module Builder (7.x-2.0) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Development
bo: གསར་སྤེལ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Help text
bo: རོགས་རམ་ཡིག་ཆ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Package
bo: ཐུམ།

en: Machine-readable name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱིས་ཀློག་ཐུབ་པའི་མིང
