Module Builder (7.x-2.0) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Development
ca: Desenvolupament

en: Description
ca: Descripció

en: Help text
ca: Text d'ajuda

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Generate
ca: Genera

en: Machine-readable name
ca: Nom llegible per la màquina

en: Dependencies
ca: Dependències
