Module Builder (7.x-2.0) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Development
cs: Vývoj

en: Description
cs: Popis

en: Help text
cs: Text nápovědy

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Package
cs: Balík

en: Generate
cs: Generovat

en: Machine-readable name
cs: Strojově čitelný název

en: Dependencies
cs: Závislosti
