Module Builder (7.x-2.0) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Development
da: Udvikling

en: Description
da: Beskrivelse

en: Help text
da: Hjælpetekst

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Package
da: Pakke

en: Generate
da: Opret

en: Machine-readable name
da: Internt navn

en: Dependencies
da: Afhængigheder
