Module Builder (7.x-2.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Description
eo: Priskribo

en: Help text
eo: Helpa teksto

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Dependencies
eo: Dependecoj
