Module Builder (7.x-2.0) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Development
es: Desarrollo

en: Description
es: Descripción

en: Help text
es: Texto de ayuda

en: Settings
es: Configuración

en: Name
es: Nombre

en: Package
es: Paquete

en: Generate
es: Crear

en: Machine-readable name
es: Nombre de sistema

en: Dependencies
es: Dependencias
