Module Builder (7.x-2.0) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Development
et: Arendus

en: Description
et: Kirjeldus

en: Help text
et: Abitekst

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Package
et: Pakk

en: Machine-readable name
et: Masinloetav nimetus

en: Dependencies
et: Sõltuvused
