Module Builder (7.x-2.0) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Development
fi: Kehitys

en: Description
fi: Kuvaus

en: Help text
fi: Ohjeteksti

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Package
fi: Pakkaus

en: Generate
fi: Luo

en: Machine-readable name
fi: Koneellisesti luettava nimi

en: Dependencies
fi: Riippuvuudet
