Module Builder (7.x-2.0) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Development
fr: Développement

en: Help text
fr: Texte d'aide

en: Settings
fr: Paramètres

en: Name
fr: Nom

en: Package
fr: Paquet

en: Generate
fr: Générer

en: Machine-readable name
fr: Nom système

en: Dependencies
fr: Dépendances
