Module Builder (7.x-2.0) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: Description
gl: Descrición

en: Help text
gl: Texto de axuda

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Package
gl: Paquete

en: Generate
gl: Xerar

en: Machine-readable name
gl: Nome lexíbel pola máquina

en: Dependencies
gl: Dependencias
