Module Builder (7.x-2.0) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Development
gu: વિકાસ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Help text
gu: મદદ સંદેશ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Dependencies
gu: આધારિત
