Module Builder (7.x-2.0) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Development
hi: उद्विकास

en: Description
hi: उल्लेख

en: Help text
hi: मदद के लिए जानकारी

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Name
hi: नाम

en: Machine-readable name
hi: मशीन पठनीय नाम

en: Dependencies
hi: निर्भरता
