Module Builder (7.x-2.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Development
hr: Razvoj

en: Description
hr: Opis

en: Help text
hr: Tekst pomoći

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Machine-readable name
hr: Stroju čitljiv naziv
