Module Builder (7.x-2.0) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Development
hu: Fejlesztés

en: Description
hu: Leírás

en: Help text
hu: Súgó szöveg

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Package
hu: Csomag

en: Generate
hu: Létrehozás

en: Machine-readable name
hu: Programok által használt név

en: Dependencies
hu: Függőségek
