Module Builder (7.x-2.0) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Development
id: Pengembangan

en: Description
id: Deskripsi

en: Help text
id: Teks bantuan

en: Settings
id: Pengaturan

en: Name
id: Nama

en: Package
id: Paket

en: Machine-readable name
id: Nama terbaca mesin

en: Dependencies
id: Dependensi
