Module Builder (7.x-2.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Development
is: Þróun

en: Description
is: Lýsing

en: Help text
is: Hjálpartexti

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn
