Module Builder (7.x-2.0) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Development
it: Sviluppo

en: Description
it: Descrizione

en: Help text
it: Testo di aiuto

en: Settings
it: Impostazioni

en: Name
it: Nome

en: Package
it: Imballo

en: Generate
it: Genera

en: Machine-readable name
it: Nome ad uso interno

en: Dependencies
it: Dipendenze
