Module Builder (7.x-2.0) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Development
ja: 開発

en: Description
ja: 説明

en: Help text
ja: ヘルプテキスト

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: Package
ja: パッケージ

en: Generate
ja: 生成する

en: Machine-readable name
ja: システム内部名称

en: Dependencies
ja: 依存関係
