Module Builder (7.x-2.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Development
jv: Pangembangan

en: Description
jv: Katrangan

en: Help text
jv: Teks pitulungan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Machine-readable name
jv: Jeneng gampangé-mesin
