Module Builder (7.x-2.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Development
km: ការ​អភិវឌ្ឍ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Help text
km: អត្ថបទ​ជំនួយ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Machine-readable name
km: ឈ្មោះ​ដែល​ម៉ាស៊ីន​អាច​អាន​បាន​
