Module Builder (7.x-2.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Development
lv: Izstrāde

en: Description
lv: Apraksts

en: Help text
lv: Palīdzības teksts

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Package
lv: Paka

en: Machine-readable name
lv: Mašīnlasāms nosaukums
