Module Builder (7.x-2.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Development
mn: Хөгжүүлэлт

en: Description
mn: Тайлбар

en: Help text
mn: Тусламж текст

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр
