Module Builder (7.x-2.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Help text
mr: माहिती अक्षर

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Dependencies
mr: आवश्यकता
