Module Builder (7.x-2.0) - en to no translation catalogue (9 entries)

en: Development
no: Utvikling

en: Description
no: Beskrivelse

en: Help text
no: Hjelpetekst

en: Settings
no: Innstillinger

en: Name
no: Navn

en: Package
no: Pakke

en: Generate
no: Generer

en: Machine-readable name
no: Maskinlesbart navn

en: Dependencies
no: Avhengigheter
