Module Builder (7.x-2.0) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Description
nl: Beschrijving

en: Help text
nl: Helptekst

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Package
nl: Pakket

en: Generate
nl: Genereer

en: Machine-readable name
nl: Systeemnaam

en: Dependencies
nl: Afhankelijkheden
