Module Builder (7.x-2.0) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Development
nn: Utvikling

en: Description
nn: Beskriving

en: Help text
nn: Hjelpetekst

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Package
nn: Pakke

en: Machine-readable name
nn: Datamaskinlesbart namn
