Module Builder (7.x-2.0) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Development
oc: Desvolopament

en: Description
oc: Descripcion

en: Help text
oc: Tèxte d'ajuda

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Generate
oc: Generar

en: Machine-readable name
oc: Nom sistèma
