Module Builder (7.x-2.0) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Development
os: Райрæзт

en: Description
os: Афыст

en: Help text
os: Æмбарынгæнæн текст

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном
