Module Builder (7.x-2.0) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: Description
pl: Opis

en: Help text
pl: Objaśnienia

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Package
pl: Paczka

en: Generate
pl: Generuj

en: Machine-readable name
pl: Nazwa wewnętrzna

en: Dependencies
pl: Zależności
