Module Builder (7.x-2.0) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Development
ro: Dezvoltare

en: Description
ro: Descriere

en: Help text
ro: Text de ajutor

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Package
ro: Pachet

en: Generate
ro: Generează

en: Machine-readable name
ro: Nume care poate fi citit de mașină

en: Dependencies
ro: Dependențe
