Module Builder (7.x-2.0) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Development
ru: Разработка

en: Description
ru: Описание

en: Help text
ru: Справочный текст

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: Package
ru: Пакет

en: Generate
ru: Создать

en: Machine-readable name
ru: Машинное имя

en: Dependencies
ru: Зависимости
