Module Builder (7.x-2.0) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Development
sk: Vývoj

en: Description
sk: Popis

en: Help text
sk: Text pomocníka

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Package
sk: Balík

en: Generate
sk: Generovať

en: Machine-readable name
sk: Strojovo čitateľný názov

en: Dependencies
sk: Závislosti
