Module Builder (7.x-2.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Development
sl: Razvoj

en: Description
sl: Opis

en: Help text
sl: Besedilo za pomoč

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime
